Grafika

Wykonawstwo

Jesteś tu:

Tchnij z nami nowe życie w Twoje wnętrze.

Odebrałeś dom od developera i zastanawiasz się co dalej? Masz gotowy projekt a brak Ci ekipy wykończeniowej? A może chciałbyś przywrócenia stanu swojego mieszkania do czasów jego świetności? We wszystkich trzech przypadkach jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jeśli potrzebujesz remontu lub myślisz o zupełnie nowej funkcjonalności swojego wnętrza, a do tego nie masz na to czasu i boisz się nieprzewidzianych wydatków oraz problemów przy szukaniu i nadzorowaniu ekipy remontowej, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Nasza ekipa wykonawczo/remontowa urzeczywistni Twoje marzenia i tchnie nowe życie w remontowane mieszkanie, apartament, dom czy biuro. Znikną za małe i nie funkcjonalne pomieszczenia, stare instalacje, okna, podłogi oraz meble. Zamiast tego otrzymasz nowoczesną, jasną, przestronną i atrakcyjną nieruchomość, która zyska na wartości.

Dysponujemy również odpowiednimi fachowcami i wysokiej jakości sprzętem, by podjąć się realizacji prac wykończeniowych od stanu developerskiego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość ich wykonania oraz sprawny i terminowy przebieg takiej realizacji. Do tego, jeżeli wszystkie prace w lokalu będziemy prowadzić od samego początku, jest duża szansa, że koszt przeprowadzenia kolejnego etapu wykończenia "pod klucz" będzie niższy. Mniej niepożądanych niespodzianek w kolejnym etapie, bo sami nad wszystkim czuwamy, to zaoszczędzone pieniądze inwestora.