Grafika

Odbiór deweloperski

Jesteś tu:

Zakup nieruchomości wiąże się z wieloma kwestiami, których należy właściwie dopilnować. Jedną z najważniejszych jest odbiór mieszkania od dewelopera. Jeżeli chcesz zyskać pewność, że nie została pominięta żadna usterka lub też nie posiadasz odpowiedniej wiedzy, bądź nie czujesz się na siłach, aby sprawdzić stan techniczny nowej nieruchomości, zdecyduj się na profesjonalny odbiór deweloperski w wykonaniu Gama Design.

Oferujemy profesjonalny odbiór mieszkania od dewelopera. Nasz zespół składający się z doświadczonych i zaangażowanych architektów, we współpracy z wykwalifikowanymi ekspertami branży budowlanej, starannie sprawdzi każdy aspekt nowej nieruchomości. Kontrolujemy m.in. jakość wykonania instalacji wodnej, kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, centralnego ogrzewania, balkonów i tarasów, garażu, okien, drzwi, podłóg, ścian oraz sufitów. Wszystkie pomiary wykonujemy z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi. Po dokładnym sprawdzeniu stanu obiektu, przygotowujemy protokół zawierający opis ewentualnych usterek, a także fotografie stanowiące materiały dowodowe.

Profesjonalny odbiór mieszkania od dewelopera z Gama Design to gwarancja bezpieczeństwa.

Profesjonalny odbiór deweloperski przez naszych specjalistów oznacza:

  • Sprawdzenie lokalu pod kątem obowiązujących przepisów prawnych oraz sporządzonej umowy deweloperskiej.
  • Dokonanie pomiarów przy zastosowaniu profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi.
  • Dokładne skontrolowanie wszystkich aspektów nieruchomości, m.in. podłóg, tynków wewnętrznych, instalacji elektrycznych i sanitarnych, okien, drzwi, balkonu, tarasu, garażu.
  • Sporządzenie protokołu z wyszczególnieniem ewentualnych usterek, a także załączeniem fotografii z przeprowadzonej kontroli.
  • Zrealizowanie odbioru mieszkania przez doświadczonych, kompetentnych specjalistów z branży.