Grafika

Usługi dedykowane

Jesteś tu:

Gama Design, to nie tylko kompleksowe wykończenie pod klucz. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Jeśli poszukujesz pomocy profesjonalisty do odbioru lokalu od developera, trafiłeś pod właściwy adres. Mamy za sobą setki odbiorów, a więc zarówno kompetencje jak i doświadczenie.

Dla tych, którzy przyjdą do nas z gotowym projektem przygotowaliśmy ofertę wykonawczą. Stawiamy na doświadczenie i niezawodność, dlatego od wielu lat współpracujemy z tymi samymi ekipami wykończeniowymi. Jest to naszym zdaniem najlepsza gwarancja jakości i jednocześnie wizytówka naszej firmy.

Istnieje również możliwość wykonania samego projektu, bądź wraz z autorskim nadzorem projektowym w przypadku posiadania własnej ekipy wykonawczej. Stworzymy dla Ciebie doskonałą, funkcjonalną przestrzeń, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Zamówisz u nas także meble na wymiar, które będą dopełnieniem aranżacji Twojego wymarzonego wnętrza. Nasi stolarze podejmą każde wyzwanie i współpracę z nawet najbardziej wymagającym autorem projektu.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług dedykowanych.

Zespół Projektowy
Gama Design