Grafika

Programy pod klucz

Jesteś tu:

Oferujemy programy wykończeniowe wraz zabudową kuchni!

Zakup nowego mieszkania od developera wiąże się z koniecznością jego wykończenia „pod klucz”. Do tego celu potrzebna jest sprawdzona firma z szerokim zakresem usług.

Decydując się na wykończenie mieszkania z Gama Design otrzymasz kompleksowy pakiet usług związanych z realizacją całości prac w lokalu: projekt aranżacji wnętrz, dostawę wszystkich materiałów wykończeniowych, dostawę mebli wykonanych na wymiar oraz ekipę wykończeniową. A to jeszcze nie wszystko!

Specjalnie dla Was, stworzyliśmy niepowtarzalne programy „pod klucz”, dzięki którym oszczędzasz swój czas i pieniądze. Co dostajesz w zamian? Funkcjonalne wnętrze wykonane z materiałów najwyższej jakości, które będzie służyło Ci przez długie lata.

8 kroków do wysokiego standardu wykończenia, czyli jak pracujemy.
Spotkanie z opiekunem klienta

Spotkanie z opiekunem klienta

Pierwszym i zarazem niezwykle ważnym etapem jest rozmowa. To właśnie wtedy Klient ma okazję lepiej nas poznać, a my zyskujemy cenne informacje odnośnie jego potrzeb, oczekiwań i preferencji. Wiedząc, jakie są upodobania oraz priorytety Klienta, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze, w pełni satysfakcjonujące rozwiązanie.

Czytaj więcej
Wybór programu wykończenia pod klucz

Wybór programu wykończenia pod klucz

W zależności od konkretnych potrzeb, możemy zaoferować naszym Klientom kilka zróżnicowanych programów wykończenia mieszkań pod klucz. Każdy z nich obejmuje zabudowę kuchni na wymiar w cenie. Niezależnie od tego, czy priorytetem jest wysoka jakość w przystępnej cenie, czy najszerszy wybór wyselekcjonowanych materiałów, wspólnie wybierzemy najlepszą opcję.

Czytaj więcej
Spotkanie z architektem wnętrz

Spotkanie z architektem wnętrz

Na samym początku współpracy staramy się pozyskać informacje o lokalu będącym przedmiotem projektu i jego planowanym charakterze. Równie ważne jest dla nas jego przeznaczenie (na użytek własny, do wynajęcia, czy na sprzedaż). Nie zabraknie też pytań o o preferowany styl i oczekiwania Klienta.

Czytaj więcej
Przygotowanie projektu

Przygotowanie projektu

Cały proces zaczynamy od inwentaryzacji projektowanej przestrzeni. Polega ona na dokładnym pomiarze powierzchni lokalu przeznaczonego do wykończenia oraz na zgromadzeniu dokumentacji fotograficznej. W przypadku lokali nie oddanych jeszcze do użytkowania, gdy nie mamy możliwości wejścia na pomiar, wystarczą nam pliki DWG, czyli rzuty developerskie w odpowiednim formacie.

Czytaj więcej
Kosztorys prac

Kosztorys prac

Po akceptacji projektu wnętrz wraz z zestawieniem materiałowym, przygotujemy na zlecenie Klienta pełen kosztorys prac. W zależności od wybranej opcji, będzie on obejmował: koszt wykonania prac przez nasze ekipy wykończeniowe, koszt dostawy i montażu mebli na wymiar, koszt wykończenia "pod klucz" obejmującego ...

Czytaj więcej
Realizacja prac

Realizacja prac

Po akceptacji projektu wykonawczego wnętrza i ostatecznego kosztorysu, do pracy wkroczy ekipa wykonawcza. Prace w lokalu będą prowadzone pod nadzorem architekta wnętrz oraz koordynatora prac wykończeniowych, którzy pozostaną w stałym kontakcie z Klientem na bieżąco informując o postępach prowadzonych prac.

Czytaj więcej
Dostawa i montaż mebli na wymiar

Dostawa i montaż mebli na wymiar

Dostawa i montaż mebli na wymiar Posiadamy własną stolarnię i lakiernię z nowoczesnym i bogatym zapleczem maszynowym oraz wyspecjalizowaną kadrą zdolnych stolarzy. Na zamówienie możemy wymierzyć, wyprodukować, dostarczyć i zamontować dowolne meble na wymiar. Oprócz mebli w zabudowie (szaf wnękowych, zabudowy garderoby, holu i sypialni oraz szafek łazienkowych i mebli kuchennych), wykonamy również meble wolnostojące

Czytaj więcej
Zakończenie prac - przekazanie kluczy

Zakończenie prac - przekazanie kluczy

Po wykonaniu zamówionych prac wykończeniowych oraz montażu mebli, oświetlenia i dodatkowego wyposażenia, przekażemy Państwu klucze do doskonale wykończonego lokalu. Odbiór prac odbędzie się przy udziale koordynatora prac wykończeniowych i Inwestora i zakończy się podpisaniem protokołu z przekazania lokalu.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy

Twoje dane trzymane będą tylko w celu niezbędnego kontaktu. Oświadczamy, że nie będziemy tworzyć żadnej bazy z wysłanych nam danych. Nie wysyłamy żadnych newsletterów ani tym bardziej żadnego spamu i nie zakłócamy Twojej prywatności w żaden inny sposób. Dane trzymamy tylko do pierwszego kontaktu i kiedy sobie zażyczysz - natychmiast je usuwamy z naszej pamięci