Grafika

Projekt aranżacji wnętrz online? zobacz jakie to proste

Jesteś tu:

Projekt aranżacji wnętrz online?

Jak skorzystać z nowej usługi


Gama Design, jako pracowania architektury wnętrz, działa głównie na terenie Warszawy i okolic. Jednak nie każdy nasz Klient to mieszkaniec stolicy.

Do grona naszych Inwestorów dołączyli między innymi mieszkańcy Holandii, Anglii, Niemiec, Włoch, Brazylii, Stanów Zjednoczonych czy Korei. Z uwagi na odległość, nie mieliśmy możliwości zorganizowania spotkań w biurze- dlatego powstał pomysł na realizację projektów aranżacji wnętrz online.

Nasz zespół architektów kontaktuje się z Inwestorami za pomocą dostępnych komunikatorów internetowych i prowadzi projekty aranżacji wnętrz online. Taka usługa pozwala na organizowanie konsultacji z dedykowanym architektem. Przed każdym spotkaniem Klient otrzymuje tzw. paczkę projektową, czyli rysunki techniczne w rzutach 2D wraz z opisem oraz zdjęcia z modelu 3D wykonanego projektu aranżacji wnętrz. Wszystko odbywa się za pomocą poczty elektronicznej. Klient ma możliwość omówienia swojego projektu z architektem ‘face to face’ oraz potwierdzenia ustaleń drogą mailową.

W temacie realizowania projektów aranżacji wnętrz online mamy bardzo duże doświadczenie. Prowadzimy takie spotkania od 2013 roku.Jak skorzystać z naszej usługi? Oto trzy proste kroki:

 

1. Wyślij nam zgłoszenie na adres: kontakt@gamadesign.pl wraz z rzutem lokalu,

2. Zadzwoń i umów się na konsultacje tel. 784 381 382


Po zapoznaniu się z rzutami lokalu, skontaktujemy się z Tobą w ramach wstępnych konsultacji online, na których:

– Omówimy potrzeby Inwestora

– Zaproponujemy rozwiązania architektoniczne dla twojego lokalu

– Dobierzemy odpowiedni pakiet wykończenia pod klucz

– Przedstawimy plan współpracy online przy realizacji prac projektowych w oparciu o dostępne komunikatory: MessengerWhatsApp czy Skype.

Podczas spotkania online, możesz zdecydować się na nasze usługi z możliwością rezerwacji ekipy wykończeniowej wraz z gwarancją ceny do końca 2020 roku.

Nie czekaj, porozmawiaj z nami o Twoim wnętrzu.

Zapraszamy, bo warto rozmawiać:)