Grafika

Idealny stół do niewielkiej jadalni - rekomendacja Gama Design

Jesteś tu:

Idealny stół do niewielkiej jadalni - rekomendacja Gama Design.

 

Kolejne zadanie postawione przez naszego Klienta. Wybór idealnego stołu do jadalni- wnętrza o ograniczonej powierzchni. Warunki jakie spełnia idealny stół według inwestora: powinien być wykonany z naturalnych materiałów, być wyrazem niebanalnego projektu o niecodziennej funkcjonalności oraz mieć możliwość użytkowania maksymalnie przez 6 osób.

Wydaje się proste?

Po długich godzinach poszukiwań padło na stół marki Wnętrza VOX z kolekcji Nature… dlaczego na ten model? Odpowiedź poniżej.

 

Stół z kolekcji Nature został wykonany w 100% z drewna oraz metalowych wstawek – pierwszy warunek spełniony.

Przez całą długość stołu biegnie koryto, wykonane z metalu malowanego na czarno. Do jej zakrycia służą 3 zaślepki. Stół można używać w dowolnej konfiguracji: z całą zamkniętą wnęką, z całą otwartą lub zasłoniętą częściowo. Nieużywane zaślepki można odkładać na dno rynny – nie jest wymagane dodatkowe miejsce do ich przechowywania. Zarówno do wnęki jak i na zaślepki można odkładać gorące przedmioty – drugi warunek spełniony.

Długie krawędzie stołu – te przy których się siedzi zostały zaoblone. Jest to zabieg nie tylko estetyczny. Dzięki niemu, nawet wielogodzinne siedzenie przy stole Nature nie spowoduje bólu rąk które o niego opieramy. Zaokrąglone krawędzie zwiększają także bezpieczeństwo użytkowania.

W komplecie ze stołem znajduje się 6 szuflad. Wykonano je z drewna pomalowanego na czarno. Ich skośny kształt sprawia, że pomimo dużej pojemności odchudzają wizualnie stół. W szufladach można przechowywać akcesoria związane z serwowaniem posiłków, hobby, pracą, zabawami z dziećmi lub… wydzielić każdą szufladę dla członka rodziny tak by mógł trzymać w niej tylko swoje skarby – warunek pierwszy i trzeci spełniony.

Wymiar stołu 180x100x75 z przeznaczeniem na 6 osób – warunek czwarty spełniony!

Jak wam się podoba taka propozycja?

Zapraszamy do kontaktu.