Grafika

Blog

Jesteś tu:

Designerskie wnętrza – aranżacje, wykończenia, remont

Naszego Bloga kierujemy do wszystkich, którzy planują urządzanie lub remont przestrzeni mieszkalnej lub firmowej. Znajdą się tu podpowiedzi, jak urządzić mieszkanie czy biuro, ciekawe inspiracje na wystrój wnętrz oraz najnowsze wnętrzarskie trendy.

Zapraszamy.

Zespół Gama Design

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

lutego 11, 2022

Luksus, elegancja i nowoczesna klasyka to określenia, które najlepiej odzwierciedlają jedną z naszych najnowszych realizacji. Warszawskie mieszkanie przy ul. Joliot-Curie charakteryzuje się stonowanymi wnętrzami oraz klasycznym podejściem do koncepcji. Aranżację przełamano ożywiającymi akcentami w odcieniach niebieskiego i złota. Obecne w mieszkaniu barwy, wzory i faktury, doskonale wzajemnie się uzupełniają, tworząc harmonijną całość.

Co to znaczy stan deweloperski?jak zacząć wykańczanie?

Co to znaczy stan deweloperski?jak zacząć wykańczanie?

stycznia 26, 2022

Stan deweloperski jest pojęciem znanym chyba każdej osobie pragnącej zakupić dom lub mieszkanie na rynku pierwotnym. Termin ten oznacza określony stopień wykończenia budynku. Problem jednak w tym, że jego definicja często okazuje się różnić zależnie od firmy lub regionu. Czego zatem możemy się spodziewać przy odbiorze budynku w takim stanie?