Grafika

Blog

Jesteś tu:

Designerskie wnętrza – aranżacje, wykończenia, remont

Naszego Bloga kierujemy do wszystkich, którzy planują urządzanie lub remont przestrzeni mieszkalnej lub firmowej. Znajdą się tu podpowiedzi, jak urządzić mieszkanie czy biuro, ciekawe inspiracje na wystrój wnętrz oraz najnowsze wnętrzarskie trendy.

Zapraszamy.

Zespół Gama Design

Przerwa świąteczna 27-30 grudnia

Przerwa świąteczna 27-30 grudnia

grudnia 26, 2022

Pragniemy poinformować, że ogłaszamy przerwę świąteczną.
Nasze biuro projektowe w dniach od 27 do 30 grudnia przechodzi w tryb pracy zdalnej. Będziemy dla was dostępni w następujący sposób:

Programy Wykończenia Wnętrz Pod Klucz – teraz od 45 m2.

Programy Wykończenia Wnętrz Pod Klucz – teraz od 45 m2.

grudnia 8, 2022

Obniżamy minimalną powierzchnię lokalowa dedykowaną dla naszych programów wykończenia wnętrz pod klucz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od dzisiaj, wszystkie kompleksowe programy wykończeniowe pod klucz: Life+, Comfort+ i Deluxe+, udostępniamy również dla mniejszych lokali. Macie okazję skorzystać z pełnej oferty już od:   Dla Klientów posiadających mieszkania od 20 do 45 m2 przygotujemy indywidualną ofertę, oczywiście w oparciu o nasze programy. Co zyskujesz? Możliwość…

Mikołajkowe prezenty od Gama Design!

Mikołajkowe prezenty od Gama Design!

grudnia 6, 2022

HO, HO, HO   Z OKAZJI MIKOŁAJEK MAMY DLA WAS PREZENTY!!!   Od 6 grudnia do końca roku, każdy nowy Klient, który skorzysta z naszych usług i zakupi jeden z wybranych programów: Life+, Comfort+ bądź Deluxe+ w ramach projektu otrzyma wizualizację łazienki GRATIS! Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć efekt końcowy waszej łazienki jeszcze przed rozpoczęciem prac w lokalu.   Łapcie prezenty, bo czas leci!

Projekt aranżacji wnętrz online? zobacz jakie to proste.

Projekt aranżacji wnętrz online? zobacz jakie to proste.

listopada 15, 2022

  Projekt aranżacji wnętrz online? Jak skorzystać z nowej usługi Gama Design, jako pracowania architektury wnętrz, działa głównie na terenie Warszawy i okolic. Jednak nie każdy nasz Klient to mieszkaniec stolicy. Do grona naszych Inwestorów dołączyli między innymi mieszkańcy Holandii, Anglii, Niemiec, Włoch, Brazylii, Stanów Zjednoczonych czy Korei. Z uwagi na odległość, nie mieliśmy możliwości zorganizowania spotkań w biurze- dlatego powstał pomysł na realizację projektów aranżacji wnętrz…

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

czerwca 29, 2022

Luksus, elegancja i nowoczesna klasyka to określenia, które najlepiej odzwierciedlają jedną z naszych najnowszych realizacji. Warszawskie mieszkanie przy ul. Joliot-Curie charakteryzuje się stonowanymi wnętrzami oraz klasycznym podejściem do koncepcji. Aranżację przełamano ożywiającymi akcentami w odcieniach niebieskiego i złota. Obecne w mieszkaniu barwy, wzory i faktury, doskonale wzajemnie się uzupełniają, tworząc harmonijną całość.

Kolejna realizacja zakończona sukcesem.

Kolejna realizacja zakończona sukcesem.

lipca 6, 2022

45 metrowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią oraz salonem, kuchnią i niedużą łazienką. Metraż nieduży choć funkcjonalny. Mieszkaniec tego lokalu niezbyt często bywa w mieszkaniu z uwagi na jego pracę połączoną z pasją. Po dekoracjach można rozpoznać czym zajmuje się na co dzień lokator?