Grafika

Blog

Jesteś tu:

Designerskie wnętrza – aranżacje, wykończenia, remont

Naszego Bloga kierujemy do wszystkich, którzy planują urządzanie lub remont przestrzeni mieszkalnej lub firmowej. Znajdą się tu podpowiedzi, jak urządzić mieszkanie czy biuro, ciekawe inspiracje na wystrój wnętrz oraz najnowsze wnętrzarskie trendy.

Zapraszamy.

Zespół Gama Design

Projekt aranżacji wnętrz online? zobacz jakie to proste.

Projekt aranżacji wnętrz online? zobacz jakie to proste.

listopada 15, 2022

  Projekt aranżacji wnętrz online? Jak skorzystać z nowej usługi Gama Design, jako pracowania architektury wnętrz, działa głównie na terenie Warszawy i okolic. Jednak nie każdy nasz Klient to mieszkaniec stolicy. Do grona naszych Inwestorów dołączyli między innymi mieszkańcy Holandii, Anglii, Niemiec, Włoch, Brazylii, Stanów Zjednoczonych czy Korei. Z uwagi na odległość, nie mieliśmy możliwości zorganizowania spotkań w biurze- dlatego powstał pomysł na realizację projektów aranżacji wnętrz…

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

czerwca 29, 2022

Luksus, elegancja i nowoczesna klasyka to określenia, które najlepiej odzwierciedlają jedną z naszych najnowszych realizacji. Warszawskie mieszkanie przy ul. Joliot-Curie charakteryzuje się stonowanymi wnętrzami oraz klasycznym podejściem do koncepcji. Aranżację przełamano ożywiającymi akcentami w odcieniach niebieskiego i złota. Obecne w mieszkaniu barwy, wzory i faktury, doskonale wzajemnie się uzupełniają, tworząc harmonijną całość.

Kolejna realizacja zakończona sukcesem.

Kolejna realizacja zakończona sukcesem.

lipca 6, 2022

45 metrowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią oraz salonem, kuchnią i niedużą łazienką. Metraż nieduży choć funkcjonalny. Mieszkaniec tego lokalu niezbyt często bywa w mieszkaniu z uwagi na jego pracę połączoną z pasją. Po dekoracjach można rozpoznać czym zajmuje się na co dzień lokator?

Kolejny projekt przekazany do realizacji.

Kolejny projekt przekazany do realizacji.

czerwca 5, 2022

Prezentujemy kolejny projekt aranżacji wnętrz z wykończeniem pod klucz przygotowany dla naszych Klientów. Mieszkanie znajduje się na Warszawskich Bielanach w inwestycji Epique wykonanej przez znanego francuskiego developera Bouygues Immobilier Polska.

Diabeł tkwi w szczegółach czyli kilka słów o dodatkach do wnętrz.

Diabeł tkwi w szczegółach czyli kilka słów o dodatkach do wnętrz.

maja 31, 2022

W realizacji projektów aranżacji wnętrz pod klucz często kierujemy się mottem “diabeł tkwi w szczegółach” i dlatego przykładamy ogromną wagę do dekoracji i dodatków zdobiących wnętrza naszych Klientów. To znane nam wszystkim stwierdzenie idealnie odzwierciedla ich istotę i ukazuje moc jaką posiadają.

Poznaj wnętrza naszego biura projektowego.

Poznaj wnętrza naszego biura projektowego.

marca 2, 2022

Na 8 i 9 piętrze nowoczesnego biurowca „Zebra Tower” położonego przy ul. Mokotowskiej 1, znajduje się nasze biuro projektowe. To tu nasz zespół działa w celu sprawnej realizacji kompleksowego wykończenia wnętrz „pod klucz”.