Grafika

Poznaj wnętrza naszego biura projektowego.

Jesteś tu:

Poznaj wnętrza naszego biura projektowego.

Na 8 i 9 piętrze nowoczesnego biurowca „Zebra Tower” położonego przy ul. Mokotowskiej 1, znajduje się nasze biuro projektowe. To tu nasz zespół działa w celu sprawnej realizacji kompleksowego wykończenia wnętrz „pod klucz”.

Codziennie mamy okazję podziwiać wspaniałą panoramę stolicy, która rozciąga się z okien naszego biura projektowego. Niezwykłe otoczenie centralnej części miasta idealnie inspiruje nas do tworzenia kreatywnych i pięknych wnętrz.

To dla was wybraliśmy powierzchnię gdzie zdecydowana większość przestrzeni (około 400 m2) jest oparta na planie open space zaprojektowana i wykonana w charakterze światowej kawiarni, gdzie przy filiżance kawy prowadzimy rozmowy na temat projektów aranżacji wnętrz z naszymi Inwestorami.

Zdecydowaliśmy się na otwartą przestrzeń aby nie zamykać się w małych salach konferencyjnych, które usztywniają rozmówców, my liczymy na luźne szczere rozmowy, które pozwalają na pobudzenie kreatywności.

Dla Państwa wygody posiadamy elegancką i nowoczesną przestrzeń, inteligentną salę spotkań sterowaną przez iPada i salę z podwieszonymi huśtawkami (świetna na burzę mózgów). W wolnych chwilach możesz też podziwiać dzieła sztuki zaprezentowane na ścianach.

Koniecznie musicie zobaczyć nasz mural który znajduje się tuż obok recepcji.

Zapraszamy do naszego biura na pyszną kawę a przy okazji poznacie nasze biuro i nasze dotychczasowe osiągnięcia.