Grafika

Nowości od Hansgrohe - rekomendacje Gama Design.

Jesteś tu:

ARANŻACJA WNĘTRZ Z GAMĄ DESIGN JAKO WYRAZ OSOBOWOŚCI

Teraz woda płynie wraz z trendem: Designerskie warianty powierzchni FinishPlus

Dodaj swojej łazience charakteru dzięki modnej kolorystyce dostępnej w ofercie Gama Design. Metaliczne odcienie i matowe kolory marki Hansgrohe wnoszą osobistą estetykę do stref umywalki, wanny i prysznica. Dwie szczególnie popularne linie baterii marki Hansgrohe są teraz dostępne w pięciu nowych wariantach powierzchni dedykowanych miłośnikom trendów.

Dzięki aranżacyjnym możliwościom możesz w swojej łazienkowej oazie zakomunikować: To jest mój styl.

INDYWIDUALIZM W ŁAZIENCE DZIĘKI KOLOROWYM AKCENTOM

Marzysz o tym, aby kompleksowo zrealizować swój styl aranżacji wnętrz? W takim razie łazienka, jako zmysłowa przestrzeń odosobnienia, z pewnością znajduje się wysoko na liście Twoich priorytetów. Podobają Ci się efektowne, kolorowe akcenty i uwielbiasz kontrasty? A może w Twoim stylu jest raczej prosta, powściągliwa elegancja wybijająca się ponad chrom? Pozwól się zainspirować aranżacyjnym możliwościom, które oferują warianty powierzchni wyróżniające się najwyższą jakością.

ELEGANCKIE KONTRASTY

Matowe modne kolory Matt Black i Matt White zachwycą miłośników nowoczesnej architektury. Zastosowane jako świadomy kontrast, nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. Szczególnie efektownie wyglądają połączenia z ciemną powierzchnią umywalek lub zestawienia z kolorowymi detalami w pomieszczeniu. Elegancka prostota baterii łazienkowych w matowej kolorystyce sprawia, że stają się one kropką nad i w nowocześnie zaaranżowanej łazience.

NOWOCZESNOŚĆ O WYJĄTKOWYM BLASKU

Szlachetne metaliczne kolory, Polished Gold, Brushed Black i Brushed Bronze łączą w sobie elegancję i nowoczesność. Te spektakularne warianty powierzchni stawiają ekscytujące akcenty estetyczne zarówno w łazienkach o ciemnej, jak i jasnej kolorystyce. Połącz te wyjątkowe ozdoby na przykład z gładką bezfugową ścianą lub podłogą w stylu industrialnym albo w jednobarwnej kolorystyce. W ten sposób nadasz swojej aranżacji łazienkowej osobisty styl.

METROPOL I TALIS E – MARKI HANSGROHE W WYKOŃCZENIACH FINISHPLUS JESZCZE BARDZIEJ INDYWIDUALNE

Za sprawą swojego precyzyjnego, geometrycznego wzornictwa, Metropol jest synonimem zindywidualizowanego podejścia do projektowania łazienki z dbałością o najwyższą jakość. Dzięki temu ta linia baterii jest wprost stworzona do tego, abyś mógł wyrazić swój osobisty styl aranżacji. Poprzez czyste linie, Metropol stawia na elegancję szeroko zakrojonych płaszczyzn, precyzyjne krawędzie rozprowadzają delikatne refleksy światła i wyjątkowo dobrze wydobywają blask nowych wariantów powierzchni.

Talis E ma nowoczesny i zarazem elegancki charakter. Jej smukły i zwężający się ku górze korpus formuje ponadczasową sylwetkę tej baterii. Komponuje się ona harmonijnie z każdą nowoczesną łazienką, a w jednym z nowych wariantów powierzchni stawia indywidualne akcenty.

FINISHPLUS I JAKOŚĆ HANSGROHE W PAKIECIE