Grafika

Kolejny projekt przekazany do realizacji.

Jesteś tu:

Prezentujemy kolejny projekt aranżacji wnętrz z wykończeniem pod klucz przygotowany dla naszych Klientów. Mieszkanie znajduje się na Warszawskich Bielanach w inwestycji Epique wykonanej przez znanego francuskiego developera Bouygues Immobilier Polska.

Tym razem zajęliśmy się mieszkaniem o pow. 68,50 m2 w układzie 3 pokoi, oddzielnej kuchni, rodzinnej łazienki i toalety. Wszystkie pomieszczenia połączone ciągiem komunikacyjnym o pow. 10,52 m2.

Mieszkanie przeznaczone dla rodziny 2+2.

Pierwszy etap to wykonanie pełnej inwentaryzacja powierzchni.

Nasz architekt dokonuje dokładnego pomiaru każdego pomieszczenia wraz z naniesieniem instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Bez dokładnych pomiarów nie wykonamy dobrego projektu wykonawczego. Każda inwentaryzacja jest dokumentowana fotograficznie.

Przykładowy rysunek z inwentaryzacji:

Kolejny etap prac to pierwsze konsultacje z Klientem. W tym czasie architekt zbiera pełny wywiad na temat oczekiwań inwestora. To bardzo ważny etap naszej współpracy. W tym momencie powstaje pierwszy zarys projektowy, dowiadujemy się o preferencjach inwestora, przeznaczeniu powierzchni całego lokalu.

Po konsultacjach architekt przygotowuje wstępny projekt układu funkcjonalnego.

Ostatni etap współpracy przy tworzeniu projektu aranżacji wnętrz, jest najmilszym zajęciem architekta i naszych inwestorów. To teraz tworzymy wspólnie aranżację wnętrza. Projekt realizowany jest w oparciu o wywiad z Klientem oraz zgodnie z estetyką i wiedzą projektanta. W tym czasie powstaje większość koncepcji. Układ przestrzenny, dobór kolorów, układ i wybór podłogi, aranżacja łazienki i toalety. Dodatkowo powstaje projekt zabudowy kuchni i innych mebli na wymiar.

Projekt aranżacji wnętrz w całości wykonywany jest na rzutach 2D wraz z modelem 3D do prezentacji projektu. Na życzenie Klienta przygotowujemy wizualizację fotorealistyczną, którą prezentujemy poniżej.

Wizualizacja projektu aranżacji wnętrz.

Kuchnia

Salon

Gabinet

Łazienka

Toaleta