Grafika

Aktualności

Jesteś tu:

Nowości w Gama Design 

Ten segment poświęcimy aktualnościom i naszym niezwykłym realizacjom. Jeżeli chcesz się dowiedzieć co nowego w naszym biurze oraz jakie projekty stworzyliśmy - zapraszamy do czytania.

Zespół Gama Design

Kolejny projekt Gama Design - mieszkanie w stylu Japandi

Kolejny projekt Gama Design - mieszkanie w stylu Japandi

marca 25, 2024

Styl Japandi nieustannie ewoluuje, dostosowując się do preferencji i potrzeb użytkowników wnętrz. Chcielibyśmy pokazać Wam naszą wariację na temat wnętrza w stylu Japandi, w którym wykorzystaliśmy jego klasyczne założenia, ale po naszemu.

Przerwa świąteczna 27-30 grudnia

Przerwa świąteczna 27-30 grudnia

grudnia 26, 2022

Pragniemy poinformować, że ogłaszamy przerwę świąteczną.
Nasze biuro projektowe w dniach od 27 do 30 grudnia przechodzi w tryb pracy zdalnej. Będziemy dla was dostępni w następujący sposób:

Programy Wykończenia Wnętrz Pod Klucz – teraz od 45 m2.

Programy Wykończenia Wnętrz Pod Klucz – teraz od 45 m2.

grudnia 8, 2022

Obniżamy minimalną powierzchnię lokalowa dedykowaną dla naszych programów wykończenia wnętrz pod klucz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od dzisiaj, wszystkie kompleksowe programy wykończeniowe pod klucz: Life+, Comfort+ i Deluxe+, udostępniamy również dla mniejszych lokali. Macie okazję skorzystać z pełnej oferty już od:   Dla Klientów posiadających mieszkania od 20 do 45 m2 przygotujemy indywidualną ofertę, oczywiście w oparciu o nasze programy. Co zyskujesz? Możliwość…

Mikołajkowe prezenty od Gama Design!

Mikołajkowe prezenty od Gama Design!

grudnia 6, 2022

HO, HO, HO   Z OKAZJI MIKOŁAJEK MAMY DLA WAS PREZENTY!!!   Od 6 grudnia do końca roku, każdy nowy Klient, który skorzysta z naszych usług i zakupi jeden z wybranych programów: Life+, Comfort+ bądź Deluxe+ w ramach projektu otrzyma wizualizację łazienki GRATIS! Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć efekt końcowy waszej łazienki jeszcze przed rozpoczęciem prac w lokalu.   Łapcie prezenty, bo czas leci!

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

Nasza realizacja - Mieszkanie Joliot-Curie

czerwca 29, 2022

Luksus, elegancja i nowoczesna klasyka to określenia, które najlepiej odzwierciedlają jedną z naszych najnowszych realizacji. Warszawskie mieszkanie przy ul. Joliot-Curie charakteryzuje się stonowanymi wnętrzami oraz klasycznym podejściem do koncepcji. Aranżację przełamano ożywiającymi akcentami w odcieniach niebieskiego i złota. Obecne w mieszkaniu barwy, wzory i faktury, doskonale wzajemnie się uzupełniają, tworząc harmonijną całość.

Kolejna realizacja zakończona sukcesem.

Kolejna realizacja zakończona sukcesem.

lipca 6, 2022

45 metrowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią oraz salonem, kuchnią i niedużą łazienką. Metraż nieduży choć funkcjonalny. Mieszkaniec tego lokalu niezbyt często bywa w mieszkaniu z uwagi na jego pracę połączoną z pasją. Po dekoracjach można rozpoznać czym zajmuje się na co dzień lokator?